ERFSR050062RZ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ERFSR050062RZ |
Kuvaus | 0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 0805 (2012 metrinen), kovera |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Laukaisuaika 100 ms |
Valmistaja Excel Cell Electronic Co., Ltd. | Resistanssi - aluksi (Ri) (min.) 150 mOhms |
Sarja | Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.) 850 mOhms |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Polymeerinen | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen), kovera |
Jännite - maksimi 6V | Koko/mitat 0,085" pit. x 0,053" lev. (2,15mm x 1,35mm) |
Virta - pito (Ih) (maks.) 500 mA | Paksuus (maks.) 0,049" (1,25mm) |
Virta - laukaisu (It) 1 A | Hyväksyjä cURus |
Virta - maks. 100 A |