ERFSR010152RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSR010152RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSR010152RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSR010152RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSR010152RZ
Kuvaus
0805/0.10AMP/15V/T&R/ROHS
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 15V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 0805 (2012 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
1.5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
700 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
6 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
15V
Koko/mitat
0,085" pit. x 0,053" lev. (2,15mm x 1,35mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
300 mA
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A