ERFSM035162RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSM035162RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSM035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSM035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSM035162RZ
Kuvaus
1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
320 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.3 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,127" pit. x 0,101" lev. (3,22mm x 2,58mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)
Virta - laukaisu (It)
700 mA
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A