ERFSM035162RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSM035162RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSM035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSM035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSM035162RZ
Kuvaus
1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Valmistaja
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
320 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.3 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,127" pit. x 0,101" lev. (3,22mm x 2,58mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)
Virta - laukaisu (It)
700 mA
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A