ERFSL185332RZ on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Fuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 1.85 A Ih Kiinnitys pintaan 2920 (7351 metrinen), kovera
ERFSL185332RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSL185332RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSL185332RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSL185332RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSL185332RZ
Kuvaus
2920/1.85AMP/33V/T&R/ROHS
Tarkka kuvaus
Kategoria
Laukaisuaika
2.5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
150 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
2920 (7351 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
33V
Koko/mitat
0,290" pit. x 0,202" lev. (7,36mm x 5,12mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.85 A
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Virta - laukaisu (It)
3.7 A
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A