SGC3S200
DigiKeyn tuotenumero
2447-SGC3S200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2447-SGC3S200CT-ND - Cut Tape (CT)
2447-SGC3S200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SGC3S200
Kuvaus
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5,8 – 20pF Trimmerit säätökondensaattorit 100 V Yläosa Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SGC3S200 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Keraaminen
Valmistaja
EW Electronics
Q taajuudella
250 @ 1MHz
Sarja
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,061" (1,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kapasitanssialue
5,8 – 20pF
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Säädön tyyppi
Yläosa
Ominaisuudet
Matala profiili
Jännite – nimellinen
100 V