SMBJ12CA
DigiKeyn tuotenumero
5272-SMBJ12CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5272-SMBJ12CACT-ND - Cut Tape (CT)
5272-SMBJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ12CA
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
1 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 30,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
30,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V