ESDCAN24-2BLY
DigiKeyn tuotenumero
5272-ESDCAN24-2BLYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5272-ESDCAN24-2BLYCT-ND - Cut Tape (CT)
5272-ESDCAN24-2BLYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDCAN24-2BLY
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 55VC SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
1 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
55V Puristusliitin 6A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
280W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
12pF @ 1MHz
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
55V