MR25H40VDF
DigiKeyn tuotenumero
819-MR25H40VDF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MR25H40VDF
Kuvaus
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MRAM (magnetoresistiivinen RAM) Muisti IC 4Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-DFN-EP, pieni lippu (5x6)
Kategoria
Kellotaajuus
40 MHz
Valm.
Käyttöaika
9 ns
Pakkaustapa
Kaukalo
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)