QTLP650D4TR/QT15-21SYGD/S530-E2/TR8
DigiKeyn tuotenumero
1080-1419-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1080-1419-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1419-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
LED GREEN DIFFUSED 1206 SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 570nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,1V 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QTLP650D4TR/QT15-21SYGD/S530-E2/TR8 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,1V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
140°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
565nm
Linssin väri
Vihreä
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
3,20mm pit. x 1,60mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
1,30mm
Linssin koko
2,00mm x 1,60mm