EAST1608RWA0
DigiKeyn tuotenumero
1080-1561-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1080-1561-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1561-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EAST1608RWA0
Kuvaus
LED RED/WHITE DIFFUSED 4SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen, Valkoinen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,9V punainen, 2,925V valkoinen 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EAST1608RWA0 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,9V punainen, 2,925V valkoinen
Valm.
Virta - testi
5mA punainen, 5mA valkoinen
Aallonpituus - huippu
639nm
Konfiguraatio
Riippumaton
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Keltainen
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
0,60mm
Linssin koko
1,60mm x 0,80mm