Tuotteen EAST1608GA9 kuvaa ei ole saatavana
EAST1608GA9
DigiKeyn tuotenumero
1080-EAST1608GA9TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1080-EAST1608GA9CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST1608GA9DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EAST1608GA9
Kuvaus
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen-vihreä 573nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Katselukulma
100°
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Aallonpituus - huippu
575nm
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm
Korkeus (maks.)
0,90mm