EAST1005RA4 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Everlight Electronics Co Ltd
Varastossa: 11 590
Tekniset tiedot
Tuotteen EAST1005RA4 kuvaa ei ole saatavana
EAST1005RA4
DigiKeyn tuotenumero
1080-EAST1005RA4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EAST1005RA4
Kuvaus
LED RED CLEAR 0402 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 639nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Aallonpituus - huippu
650nm
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,50mm lev.
Linssin koko
1,00mm x 0,50mm
Korkeus (maks.)
0,55mm