EAST1005GA1
DigiKeyn tuotenumero
1080-EAST1005GA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1080-EAST1005GA1CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST1005GA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EAST1005GA1
Kuvaus
LED YLW-GRN CLEAR 2SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen-vihreä 574nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,05V 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EAST1005GA1 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,05V
Valm.
Virta - testi
20mA
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
575nm
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,45mm
Linssin koko
1,00mm x 0,50mm