EAST10053RA0
DigiKeyn tuotenumero
1080-1556-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1080-1556-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1556-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EAST10053RA0
Kuvaus
LED RED CLEAR 2SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,05V 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EAST10053RA0 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,05V
Valm.
Virta - testi
5mA
Aallonpituus - huippu
639nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,35mm
Linssin koko
1,00mm x 0,50mm