CCM02-5.08-CH
DigiKeyn tuotenumero
5245-CCM02-5.08-CH-ND
Valmistaja
euro-block
Valmistajan tuotenumero
CCM02-5.08-CH
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta) 0,200" (5,08mm) 90°, kulma oikeaan 180° Läpivientiaukko
Kategoria
Virta - IEC
20A
Valmistaja
euro-block
Jännite - IEC
320 V
Sarja
Virta - UL
15 A
Pakkaustapa
Pussi
Jännite - UL
300 V
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-28 AWG
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta)
Johdon paksuus tai alue - mm²
2,5mm²
Napojen lukumäärä
2
Väri
Vihreä
Napoja tasoa kohden
2
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tasojen lukumäärä
1
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Jako
0,200" (5,08mm)
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Terminointityyppi
Juotostina
Kontaktin jäännösosan pituus
0,154" (3,90mm)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Eristyksen korkeus
0,472" (12,00mm)