TCG1-3.925-23
DigiKeyn tuotenumero
RPC2131-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCG1-3.925-23
Kuvaus
TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.925"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polykarbonaatti, Pikakiinnitys, 3,925" (99,70mm) 1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCG1-3.925-23 -mallit
Valmistaja
Essentra Components
Lisävarusteen tyyppi
Polykarbonaatti, Pikakiinnitys, 3,925" (99,70mm)
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt