PSD-12M-01
PSD-12M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
PSD-12M-01
DigiKeyn tuotenumero
RPC4722-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSD-12M-01
Kuvaus
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 12MM
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Piirikortin tuet Nepparilukitus / Tuentakiinnitys Nylon 0,472" (12,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSD-12M-01 -mallit
Kategoria
Välilevyn korkeus
0,472" (12,00mm)
Valmistaja
Essentra Components
Pituus - yhteensä
0,683" (17,35mm)
Sarja
Tukiaukon halkaisija
0,122" (3,10mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tukipaneelin paksuus
0,062" (1,57mm) 1/16"