GRD1100091PA
DigiKeyn tuotenumero
RPC6089-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRD1100091PA
Kuvaus
GROMMET 0.750" PVC BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä - 1,000" (25,40mm) Läpivientisuojus 0,750" (19,05mm) Musta
Kategoria
Paneelin paksuus
0,090" (2,29mm)
Valmistaja
Essentra Components
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 1,000" (25,40mm)
Sarja
Halkaisija - sisäpuoli
0,750" (19,05mm)