62PPM10BM35B
DigiKeyn tuotenumero
145-62PPM10BM35B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
62PPM10BM35B
Kuvaus
HOLE PLUG 0.394" NYLON BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reiän tulpat 0,394" (10,00mm) Nylon Musta
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
Essentra Components
Materiaali
Nylon
Sarja
Aukon halkaisija
0,394" (10,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Laipan halkaisija
0,551" (14,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin paksuus
0,031" – 0,138" (0,80mm – 3,50mm)