62PPM10BM35
DigiKeyn tuotenumero
145-62PPM10BM35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
62PPM10BM35
Kuvaus
HOLE PLUG 0.394" NYLON NATURAL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reiän tulpat 0,394" (10,00mm) Nylon Luonnollinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
62PPM10BM35 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Väri
Luonnollinen
Valmistaja
Essentra Components
Materiaali
Nylon
Sarja
Aukon halkaisija
0,394" (10,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Laipan halkaisija
0,551" (14,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin paksuus
0,031" – 0,138" (0,80mm – 3,50mm)