13RS031256
DigiKeyn tuotenumero
145-13RS031256-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
13RS031256
Kuvaus
ROUND SPACER NYLON 9.14MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä etäisyyserotin Kierteetön Nylon 0,360" (9,14mm) Luonnollinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
13RS031256 -mallit
Kategoria
Sukupuoli
Naaras, Naaras
Valm.
Halkaisija - sisäpuoli
0,125" (3,18mm) 1/8"
Sarja
Halkaisija - ulkopuoli
0,325" (8,26mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Välilevyn korkeus
0,360" (9,14mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - yhteensä
0,360" (9,14mm)