010440WF025
DigiKeyn tuotenumero
RPC7726-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
010440WF025
Kuvaus
MACH SCREW PAN PHILLIPS #4-40
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
#4-40 Panorointipää Koneruuvi Phillips ohjain Nylon
Kategoria
Ohjaimen tyyppi
Phillips
Valmistaja
Essentra Components
Kierteen koko
#4-40
Sarja
Pituus - pään alapuolella
0,250" (6,35mm) 1/4"
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - yhteensä
0,445" (11,30mm)