TSX-3225 25.0000MF20P-C0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TSX-3225 25.0000MF20P-C0 |
Kuvaus | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 MHz ±10ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TSX-3225 25.0000MF20P-C0 -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 18pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 40 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -20°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 25 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |