TSX-3225 25.0000MF10P-C
DigiKeyn tuotenumero
TSX-322525.0000MF10P-C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSX-3225 25.0000MF10P-C
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±10ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
TSX-3225 25.0000MF10P-C -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Pakkaustapa
Nauha
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)