TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
DigiKeyn tuotenumero
SER3628TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER3628CT-ND - Cut Tape (CT)
SER3628DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±10ppm Kiteet 9pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
9pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-20°C – 75°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±9ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)