TG2016SMN 25.0000M-MCGNNM3
DigiKeyn tuotenumero
114-TG2016SMN25.0000M-MCGNNM3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-TG2016SMN25.0000M-MCGNNM3CT-ND - Cut Tape (CT)
114-TG2016SMN25.0000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG2016SMN 25.0000M-MCGNNM3
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CSWV SM
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 2,8V – 3,3V 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
TG2016SMN 25.0000M-MCGNNM3 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
2,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±500ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1,5mA
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Lähtö
Leikattu siniaalto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,029" (0,73mm)