SG7050CAN 16.000000M-TJGA3
DigiKeyn tuotenumero
SER4366TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER4366CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4366DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SG7050CAN 16.000000M-TJGA3
Kuvaus
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
3mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)