SG3225VEN 156.250000M-DDGAB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 313
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 198
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Varastossa: 208
Abracon LLC
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
SG3225VEN 156.250000M-DDGAB
DigiKeyn tuotenumero
114-SG3225VEN156.250000M-DDGAB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SG3225VEN 156.250000M-DDGAB
Kuvaus
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö (maks.)
25mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)