SG3225CAN 20.0000M-TJHA3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
20 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
SG3225CAN 20.0000M-TJHA3
DigiKeyn tuotenumero
114-SG3225CAN20.0000M-TJHA3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SG3225CAN 20.0000M-TJHA3
Kuvaus
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
1,8mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)