SG-3031CM 32.7680KB3
DigiKeyn tuotenumero
114-SG-3031CM32.7680KB3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB3CT-ND - Cut Tape (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SG-3031CM 32.7680KB3
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.768HZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,2V – 5,5V 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,2V – 5,5V
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
1,3µA
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x1,5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)