FC1610AN 32.7680KA-A3
DigiKeyn tuotenumero
SER4215TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER4215CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4215DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC1610AN 32.7680KA-A3
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FC1610AN 32.7680KA-A3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (1,65x1,05)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,065" pit. x 0,041" lev. (1,65mm x 1,05mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF