FC-135 32.7680KA-A0
DigiKeyn tuotenumero
114-FC-13532.7680KA-A0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-FC-13532.7680KA-A0CT-ND - Cut Tape (CT)
114-FC-13532.7680KA-A0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC-135 32.7680KA-A0
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FC-135 32.7680KA-A0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF