FA-238V 12.0000MB-K3
DigiKeyn tuotenumero
SER3682TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER3682CT-ND - Cut Tape (CT)
SER3682DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA-238V 12.0000MB-K3
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±50ppm Kiteet 10pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA-238V 12.0000MB-K3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)