FA-238 30.0000MD50X-K5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
ECS Inc.
30 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
FA-238 30.0000MD50X-K5
DigiKeyn tuotenumero
FA-23830.0000MD50X-K5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA-238 30.0000MD50X-K5
Kuvaus
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
FA-238 30.0000MD50X-K5 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
30 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)