FA-238 25.0000MB50X-C0
DigiKeyn tuotenumero
SER4259TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER4259CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4259DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA-238 25.0000MB50X-C0
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±50ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
FA-238 25.0000MB50X-C0 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)