FA-118T 24.0000MF10Z-W0
DigiKeyn tuotenumero
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0CT-ND - Cut Tape (CT)
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA-118T 24.0000MF10Z-W0
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 200 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA-118T 24.0000MF10Z-W0 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,014" (0,35mm)