EG-2121CA 400.0000M-PGPNL0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
400 MHz SO (SAW) LVPECL Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
EG-2121CA 400.0000M-PGPNL0
DigiKeyn tuotenumero
114-EG-2121CA400.0000M-PGPNL0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EG-2121CA 400.0000M-PGPNL0
Kuvaus
XTAL OSC SO 400.000000MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö (maks.)
80mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,055" (1,40mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
20mA