EG-2121CA 125.0000M-PGPALB on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
EPSON
Varastossa: 264
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
125 MHz SO (SAW) LVPECL Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
EG-2121CA 125.0000M-PGPALB
DigiKeyn tuotenumero
EG-2121CA125.0000M-PGPALB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EG-2121CA 125.0000M-PGPALB
Kuvaus
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVPECL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
80mA
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,055" (1,40mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
20mA