B57164K0220K000
DigiKeyn tuotenumero
495-B57164K0220K000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B57164K0220K000
Kuvaus
THERMISTOR NTC 22OHM 2900K DISC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 22 Kiekko, 5,5mm halk. x 5,0mm lev.
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B57164K0220K000 -mallit
Kategoria
B25/100
2900K
Valmistaja
TDK
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
450 mW
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - liitosjohdin
1,42" (36,00mm)
Resistanssi ohmeina @ 25°C
22
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Vastuksen toleranssi
±10%
Pakkaus / kotelo
Kiekko, 5,5mm halk. x 5,0mm lev.
B-arvon toleranssi
±3%