FACILA25P70-221133G
DigiKeyn tuotenumero
3831-FACILA25P70-221133G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FACILA25P70-221133G
Kuvaus
FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR I
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 paikkaa joustava lattakaapelikokoonpano 2,76" (70,00mm)
Kategoria
Pituus
2,76" (70,00mm)
Valmistaja
ElectronAix
Napojen lukumäärä
25
Pakkaustapa
Irtotavara
Jako
0,020" (0,50mm)