ED-PSU1204-EU
DigiKeyn tuotenumero
4555-ED-PSU1204-EU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ED-PSU1204-EU
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 48 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Valmistaja
EDATEC
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Eurooppa
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
CEE 7/16
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,66" pit. x 1,30" lev. x 2,26" kork. (93,0mm x 33,0mm x 57,5mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CE, cULus, RCM, UKCA, UL
Virta - lähtö (maks.)
4A
Vakionumero
Teho (wattia)
48 W