630-47W1640-5N4
DigiKeyn tuotenumero
151-630-47W1640-5N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-47W1640-5N4
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 (46 + 1 koaksiaali) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
630-47W1640-5N4 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
3
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteritermomuovi
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 47W1
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Koaksiaalinen ja signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C