630-47W1240-4N5
DigiKeyn tuotenumero
151-630-47W1240-4N5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-47W1240-4N5
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
47 (46 + 1 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-47W1240-4N5 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 40A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
3
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 47W1
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C