630-43W2650-2ND
DigiKeyn tuotenumero
151-630-43W2650-2ND-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-43W2650-2ND
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
43 (41 + 2 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-43W2650-2ND -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 20A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
3
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 43W2
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C