630-36W4640-2NE
DigiKeyn tuotenumero
151-630-36W4640-2NE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-36W4640-2NE
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
36 (32 + 4 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-36W4640-2NE -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 20A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 36W4
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C