630-36W4250-3N4
DigiKeyn tuotenumero
151-630-36W4250-3N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-36W4250-3N4
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
36 (32 + 4 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-36W4250-3N4 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 30A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 36W4
Kontaktin tyyppi
Signaali ja virta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C