630-25W3650-1NA
DigiKeyn tuotenumero
151-630-25W3650-1NA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-25W3650-1NA
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
25 (22 + 3 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-25W3650-1NA -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 10A
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 25W3
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C