630-24W7250-4NB
DigiKeyn tuotenumero
151-630-24W7250-4NB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-24W7250-4NB
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
24 (17 + 7 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-24W7250-4NB -mallit
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Virtaluokitus (ampeeria)
5A, 40A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D) - 24W7
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C