630-21W1240-5T6
DigiKeyn tuotenumero
151-630-21W1240-5T6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
630-21W1240-5T6
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
21 (20 + 1 koaksiaali) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
EDA/CAD-mallit
630-21W1240-5T6 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Takaosan väli
0,370" (9,40mm)
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 21W1
Kontaktin tyyppi
Koaksiaalinen ja signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C